Metallica Slipknot Evanescence Korn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metallica Slipknot Evanescence Korn

Metallica Slipknot Evanescence Korn Fanları Buraya

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj

2 posters
YazarMesaj
a_journey_inthe_dark
Moderatör
Moderatör
a_journey_inthe_dark

Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj Empty
MesajKonu: Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj   Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 3:14 pm

Revolver: Stüdyoya girmenize ne kadar kaldı?

Crahan: Yeni yılın ilk aylarında girdik; fakat sürekli şarkı yazıyoruz. Joey Jordison, yılın her günü yazar. Verdiğimiz bu aralar, bizim isteğimizi daha da arttırıyor. Beyinlerimiz yoruluyor, daha sonra kafamızı toparlıyoruz.

Revolver: Yan projelerinizin gelecek albüm için sizi daha da geliştirdiğine inanıyor musunuz?

Crahan: Elbette. Her zaman uzaktayız, hayatı yaşıyoruz ve yeni şeyler öğreniyoruz. Sürekli farklı tarzlarda şarkılar yazıyorum. Stüdyomda metal, alternative ve blues gruplarla çalışacağım ve bazı arkadaşlarımla caz grubunda takılacağım. Hepimiz bunu yapıyoruz ve bu bize geniş bir bakış açısı sağlıyor.

Revolver: Albüm kapağınızda ne tür değişik elementleri kullanmayı planlıyorsunuz?

Crahan: Corey Taylor bütün başlangıcı getiriyor, ve ben onun sadist fikirlerini okuyamam. Aklında ne var? Kişisel yıkım? Kişisel iyileşme? Bilmiyorum. Fakat ben kendi yolumdayım, bateri çalıyorum, kendime meydan okuyorum. Ben yetenekli bir davulcuyum, bu yeteneğimden yararlanmak istiyorum. Geçmişte, parçaları zorla kabul ettirmeye çalışırdım. Şimdi, tüm oluşumda gelişmeye çalışıyorum. 10 yılda çok şey öğrendim, ve şimdi Chris ve ben daha büyük ziller kullanırsak daha hoş olabileceğini düşünüyorum.

Revolver: Başka ne farklı olacak?

Crahan: Iowa’yı yaptığımızda hep birlikte nefret ettik. Biz dünyadan; dünya bizden nefret etti. Ardından gelen albüm rehabilitasyon gibiydi. Gereken şekilde ruhumuzu arındırdık. Şimdi, her şeyi iyi hissediyoruz; çünkü her şey iyi gidiyor.
tokio_maniaq
Aday
Aday
tokio_maniaq

Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj   Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 5:09 pm

What a Face sağol What a Face

Revolver Dergisi, Slipknot perküsyonisti M. Shawn "Clown" Crahan'ın yeni albüm hakkında yaptığı röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-